بهترین مرکز ایمپلنت تهران کلینیک دندانپزشکی دکتر صنفی

فاکتور های مهم جهت انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت

برای انجام ایمپلنت مناسب و رسیدن به نتایج دلخواه در این زمینه، انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت تهران قطعا تاثیرات مثبت و زیادی را برای شما به همراه دارد. اگر در انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت تهران دقت کرده و انتخاب درستی داشته باشید در حین انجام این عمل و پس از آن مشکل قابل توجه شما را درگیر نخواهد کرد.

این مقاله یک راهنمایی برای شما در زمینه انتخاب مرکز ایمپلنت است، بنابراین در صورتی که قصد انجام این کار را دارید تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا با ویژگی های یک مرکز خوب برای انجام ایمپلنت و نکات قابل توجه در این زمینه به طور کامل آشنا شوید.

اهمیت انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت :

ایمپلنت ها جهت جایگزینی دندان های از دست رفته مورد استفاده قرار می‌گیرند و از آنجایی که ساختاری کاملا مشابه دندان های اصلی و طبیعی انسان دارند، بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است.

انجام تمامی مراحل ایمپلنت دندان به صورت صحیح و قرار گرفتن آنها در جای درست خود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و به همین علت است که همه‌ی متخصصان تاکید بر انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت تهران دارند.

بیشتر بدانید : اصلاح طرح لبخند

فاکتور های مهم جهت انتخاب مرکز ایمپلنت :

اهمیت انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت

تهران یکی از پرجمعیت ترین شهر های ایران و پایتخت کشور ماست و به همین سبب مراکز تخصصی بسیاری در حوزه های مختلف و به خصوص پزشکی و دندانپزشکی در آن فعالیت می‌کنند.

تعداد بالای این مراکز، ما را در انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت در تهران دچار سرگردانی می‌کند و تصمیم گیری در این باره کار دشواری به حساب می‌آید.

در نهایت با در نظر گرفتن برخی فاکتور ها و ویژگی ها برای انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت در تهران می‌توانیم تا حدودی ساده تر به این نتیجه برسیم و از این بابت مطمئن باشیم. در ادامه به توضیح فاکتور های مهم و حائز اهمیت در این زمینه می‌پردازیم.

بیشتر بدانید : دندان چسبی بهتر است یا ایمپلنت

1) وجود متخصصین ماهر

یک مرکز ایمپلنت مناسب و عالی، استفاده از مهارت دندانپزشکان با تجربه و متخصص را در اولویت خود قرار می‌دهد. پیش از آن که یک مرکز را جهت ایمپلنت دندان های خود انتخاب کنید باید این اطمینان را حاصل کنید که متخصصان و پزشکانی که در این مرکز مشغول به فعالیت هستند از تجربه و مهارت کافی در این زمینه برخوردارند.

برای اطلاع از این موضوعات می‌توانید با بیمارانی که از خدمات مرکز ایمپلنت استفاده کرده‌اند مشورت کرده و گفت و گو نمایید.

از نشانه های متخصصین ماهر در بهترین مرکز ایمپلنت تهران، داشتن مدارک دانشگاهی معتبر از دانشکده های بزرگ پزشکی و دندانپزشکی می‌باشد و به شما این اطمینان را می‌دهد که ایمپلنت دندان را با به‌روز ترین روش ها و موفقیت انجام خواهد داد.

2) امکان انجام ایمپلنت فوری و دیجیتال

ویژگی های ایمپلنت خوب

ایمپلنت فوری و ایمپلنت دیجیتال دو روش بسیار محبوب برای انجام ایمپلنت هستند. در روش ایمپلنت فوری تنها در یک جلسه و پس از قرار دادن فیکسچر در استخوان فک، عملیات جایگذاری یک پروتز موقت روی آن انجام می‌شود و دیگر نیاز به مهلت چند ماهه و گذراندن این دوره بدون دندان نیست. پس از گذشت چند ماه که فیکسچر با استخوان فک ادغام شد، تاج دندان اصلی روی آن قرار می‌گیرد.

در روش ایمپلنت دیجیتال، پزشک متخصص با انجام عکسبرداری و اسکن های سه بعدی، وضعیت دهان و دندان بیمار را بررسی کرده و مطابق با آن ایمپلنت را برای فرد طراحی می‌کند.

سپس کاشت این ایمپلنت ها با کمترین شکاف در لثه و کمترین درد ممکن انجام می‌شود. اگر بهترین مرکز ایمپلنت تهران را برای انجام خدمات خود انتخاب کنید، قطعا از هر دو روش استفاده می‌کنند و شما هم به انتخاب خود و هم با نظر پزشک می‌توانید یکی از آنها را برگزینید.

بیشتر بدانید : ترمیم دندان

3) تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته

یک مرکز ایمپلنت خوب باید تمامی تجهیزات مورد نیاز برای انجام انواع روش های کاشت دندان را داشته باشد. ویژگی های ایمپلنت خوب وجود تجهیزات مناسب جهت ایمپلنت دیجیتال، استفاده از فناوری های جدید جهت انجام پیوند استخوان و ساخت روکش های دندانی با به روزترین تکنولوژی ها از امکاناتی است که بهترین مرکز ایمپلنت تهران باید از آنها بهره‌مند باشد.

4) استفاده از لیزر دندانپزشکی

بهره‌گیری از لیزر دندانپزشکی سبب شده تا امور دندانپزشکی در مدت زمان کوتاه تر و با سختی کمتری صورت پذیرد. در صورت استفاده از لیزر دندانپزشکی در عملیات کاشت دندان، بیمار خونریزی و درد کمتری را تجربه می‌کند و دوره‌ی نقاهت نیز کوتاه تر می‌شود.

لیزر ها علاوه بر ایمپلنت دندان، در سفید کردن دندان ها و جراحی های دهانی دیگر استفاده های مفیدی دارند اما با توجه به رواج ایمپلنت در بین مردم، استفاده از این تکنولوژی در زمینه‌ی کاشت دندان بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

5) استفاده از برند های معتبر

استفاده از برند های معتبر

بهترین مرکز ایمپلنت دندان در استفاده از مواد و تجهیزات خود نهایت حساسیت را به خرج داده و سعی دارد از عالی ترین برند ها جهت انجام خدمات مشتریان استفاده کنند. بهترین برند های ایمپلنت موجود متعلق به آلمان، آمریکا و سوئیس می‌باشد.

از آنجایی که این برند ها جزو بهترین و مرغوب ترین مواد ایمپلنت در بازار هستند، به تبع هزینه‌ی آنها نیز نسبت به خدمات و مارک های دیگر بالاتر می‌رود. همیشه سعی داشته باشید کیفیت مواد مورد استفاده را نسبت به هزینه‌ی آنها اولویت دهید.

بیشتر بدانید : کامپوزیت ونیر

6) احترام به حقوق بیماران

بهترین مرکز ایمپلنت تهران

در هنگام انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت تهران، شیوه‌ی رفتار پرسنل مراکز مورد نظر را با بیماران و مراجعه کنندگان تحت نظر قرار دهید.

تمامی پرسنل و کادر پزشکی موظف هستند که رفتار محترمانه و صحیح را با مراجعه کنندگان و همراهان آنها داشته باشند. رعایت زمانبندی مناسب و همچنین ایجاد محیطی امن و دلنشین از وظایف کادر مراکز خدمات دهان و دندان می‌باشند.

بیشتر بدانید : انواع لمینت دندان

7) محیط تمیز و سالم

مراکز کاشت ایمپلنت و خدمات درمانی در این زمینه، باید محیطی استریل شده و تمیز باشد تا از انتقال و به وجود آمدن عفونت پیشگیری به عمل آورند. این که بیماران در محیطی سالم و بهداشتی به انجام کاشت دندان و خدمات مربوطه بپردازند از ویژگی های بهترین مرکز ایمپلنت تهران است.

سخن پایانی :

در این مقاله سعی کردیم نکات مهم و مورد توجه جهت انتخاب یک مرکز ایمپلنت عالی را در تهران برای شما به اشتراک بگذاریم. با در نظر گرفتن تمامی موارد فوق حتما موفق خواهید شد که بهترین مرکز ایمپلنت تهران را پیدا کنید.

فراموش نکنید که اعتبار و رعایت بهداشت در مرکز انتخابی شما جزو اصلی ترین فاکتور هایی‌ست که باید به آنها توجه کنید.

بیشتر بدانید : مراحل ایمپلنت دندان

کلینیک دندان پزشکی دکتر صنفی :

جناب دکتر اردوان صنفی جراح دندانپزشک، ایمپلنتولوژیست ICOI آمریکا و رئیس دپارتمان دندانپزشکی کانون مربیان فوتبال میباشند. کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر صنفی در طی 10 سال سابقه فعالیت در زمینه خدمات تخصصی درمانی و زیبایی با متدهای نوین، تجربه و مهارت بالا و امکانات روز دنیا در خدمت شما عزیزان می باشد.

آدرس کلینیک مرکزی: تهران، شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، خیابان خواجه عبدالله انصاری، پلاک ۱۷۲ طبقه اول، واحد ۵

تلفن تماس :                                                                    تلگرام و واتساپ
۰۲۱۲۲۸۶۶۴۰۸
۰۲۱۲۲۸۸۰۶۴۰                                                                    09109881825

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نویسنده سایت
نویسنده سایت
مقالات: 37

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *