قیمت کامپوزیت دندان در کلینیک دندانپزشکی دکتر صنفی

هزینه و قیمت‌گذاری برای ترمیم دندان با استفاده از کامپوزیت

در سال‌های اخیر دندانپزشکی علاوه بر یک راهکار درمانی به یک پروسه ترمیم و بهبود زیبایی تبدیل شده است. به طوری که کامپوزیت دندان با هدف ترمیم دندان شکسته و ترک خورده تغییر رنگ دندان بهبود ظاهر، بستن فضا‌های بین دندان‌ها برای بسیاری از موقعیت‌ها مانند بسته شدن انجام می‌شود.

قیمت کامپوزیت دندان نسبت به سایر روش‌های درمانی که در گذشته وجود داشته است بسیار مناسب است. با این حال، موفقیت استفاده بالینی از کامپوزیت‌های دندانی تا حد زیادی به حرفه‌ای بودن پزشک و درک صحیح از اصل عمل یک ماده خاص بستگی دارد.

در این مقاله قصد داریم هزینه و قیمت‌گذاری برای ترمیم دندان با استفاده از کامپوزیت را بررسی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر ما را همراهی کنید.

ترمیم دندان با استفاده از کامپوزیت :

کامپوزیت‌های دندانی یکی از رایج‌ترین مواد مورد استفاده برای پر کردن دندان‌های جویدنی و قدامی هستند. آن‌ها خواص فیزیکی و شیمیایی منحصر به فردی دارند: استحکام بالا، ویژگی‌های زیبایی شناختی عالی، درجه پایین انقباض پلیمریزاسیون و قیمت کامپوزیت دندان ارزان سبب شده است که این روش درمانی جزء قابل اعتمادترین و محبوب‌ترین مواد مورد استفاده در درمان به حساب می‌آید.

کامپوزیت راه را برای بسیاری از درمان‌های غیرتهاجمی باز می‌کند، و برای کسانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد درمان‌های کامپوزیت هستند، در اینجا چیزی است که باید در مورد نحوه عملکرد رزین کامپوزیت، نحوه استفاده از آن و اینکه چگونه ممکن است برای سلامت دهان و دندان شما مفید باشد، بدانید.

بیشتر بدانید : دندان چسبی بهتر است یا ایمپلنت

نحوه قیمت‌گذاری ترمیم دندان :

قیمت کامپوزیت دندان

به طور کلی قیمت‌گذاری خدمات دندانپزشکی مصوب وزارت بهداشت است. بنابراین نحوه قیمت‌گذاری هر پزشک با توجه به نوع موادی که در طی درمان استفاده می‌کند از تعرفه دندانپزشکی تبعیت می‌کند.

هزینه و تعرفه دندانپزشکی با توجه به نوع خدمات و موارد مورد استفاده، محل مطب، تحصیلات و تجربه دندانپزشک و همچنین تکنولوژی به کار رفته متفاوت است. شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از هر یک از خدمات دندانپزشکی با ما تماس بگیرید. ما قیمت حدودی خدمات را خدمت شما ارائه دهیم.

بیشتر بدانید : کامپوزیت ونیر

قیمت کامپوزیت دندان :

قیمت کامپوزیت دندان با توجه به اینکه از چه نوع کامپوزیتی و از چه موادی استفاده می‌شود متفاوت است. عموماً قیمت بعضی از کامپوزیت‌های آمریکایی و ژاپنی به دلیل کیفیت آن‌ها و برند تولید‌کننده بیشتر از کامپوزیت‌های چینی و تولید داخل می‌باشند.

اگر قصد کامپوزیت دندان به قصد زیبایی دارید می‌توانید با مجموعه ما ارتباط برقرار کنید. پس از معاینه پزشک به طور کلی شیوه درمان و دوره درمانی به شما شرح داده می‌شود.

عوامل مؤثر بر قیمت کامپوزیت دندان :

عوامل مؤثر بر قیمت کامپوزیت دندان

هر کدام از عامل‌های زیر بر قیمت کامپوزیت دندان تأثیرگذارند:

نوع کامپوزیت
نوع کامپوزیت یکی از عوامل مهم تأثیرگذار بر قیمت کامپوزیت دندان است. برای مثال نوع کامپوزیت ips نسبت به سایر کامپوزیت‌ها دارای قیمت بیشتری است.

برند شرکت تولیدکننده
به طور کلی کامپوزیت‌های تولید کشور آمریکا و ژاپن نسبت به شرکت‌های چینی و ایرانی گران‌تر است.

کیفیت کامپوزیت دندان
کیفیت کامپوزیت دندان را استاندارد‌های بین‌المللی تعیین و از طریق پزشک متخصص تشخیص داده می‌شود. هر چه قدر مواد بکار رفته در آن با کیفیت‌تر باشد بر قیمت آن تأثیرگذار می‌باشد.

تجربه و تخصص دندانپزشک
مهارت و تخصص دندانپزشک بر خدمات زیبایی دندان تأثیر‌گذار است.

بیشتر بدانید : مراحل ایمپلنت دندان

محل مطب دندانپزشکی
به دلیل اینکه هزینه‌های زندگی و هزینه‌های عملیاتی دندانپزشکی تحت تأثیر محل مطب دندانپزشکی است ممکن است تعرفه‌های دندانپزشکی را تحت تأثیر قرار دهد.

وضعیت دندان بیمار
گاهی اوقات قیمت کامپوزیت دندان به تعداد دندان‌هایی که قصد زیباسازی آن دارید وابسته است. در بعضی از کلینیک‌ها برای انجام کامپوزیت چندان دندان به طور همزمات تخفیف در نظر گرفته می‌شود.

قیمت کامپوزیت دندان

دستمزد پزشک
دستمزد پزشک طبق تعرفه وزارت بهداشت تعیین می شود.

وضعیت اقتصادی و نوسانات اقتصادی
یکی از دلایل مهم افزایش قیمت در تعرفه کامپوزیت دندان نوسانات اقتصادی و افزایش در قیمت دلار است. با توجه به اینکه مواد کامپوزیت دندان اغلب وارداتی هستند و در نتیجه افزایش قیمت دلار بر قیمت این محصولات نیز تأثیرگذارند.

در صورتی که قصد ترمیم دندان با استفاده از کامپوزیت دارید بهتر است این درمان را به تعویق نیندازید. زیرا احتمال افزایش نوسانات اقتصادی در کشور زیاد است و بی‌تردید دندانپزشکان مجبور به خرید مواد اولیه با نرخ ارز بالاتری هستند. اگر می‌خواهید بهترین کامپوزیت دندانی با قیمت مناسب را استفاده کنید با مجموعه ما در ارتباط باشید.

بیشتر بدانید : اصلاح طرح لبخند

پرداخت بیمه برای کامپوزیت دندان :

هر چند بیمه دندانپزشکی هزینه درمان‌های دندانی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد امابه طور کلی پرداخت بیمه برای درمان زیبایی دندان انجام نمی‌شود. امروزه اغلب کلینک‌های دندانپزشکی برای قیمت کامپوزیت دندان انواع روش‌های پرداختی را قبول می‌کنند لذا هیچ نگرانی برای انجام خدمات کامپوزیت دندان وجود ندارد.

اگر قصد کامپوزیت دندان با بهترین مواد و با قیمت مناسب دارید به کلینکی دندانپزشکی دکتر صنفی مراجعه کنید. در این مجموعه بهترین خدمات دندانپزشکی ارائه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی که در قسمت تماس با ما در این سایت ارائه شده است با ما ارتباط برقرار کنید.

پرداخت قسطی قیمت کامپوزیت دندان :

در سال های اخیر به دلایل افزایش قیمت کامپوزیت دندان روش های پرداختی هزینه کامپوزیت دندان نیز تغییر کرده است. به طوری که اغلب پزشکان شرایط اقساطی و نقدی و چکی تعرفه دندانپزشکی را قبول می کنند.

البته شرایط قبول پرداخت هزینه اغلب به صورت توافقی است. برای توافق مناسب تر با پزشک بهتر است ابتدا معاینه شوید و پروسه درمانی را با هم در میان بگذارید و به توافق برسید.

البته اگر موفق به توافق به شرایط اقساطی و چکی با پزشک نشدید براحتی می توانید از پرداخت تسهیلات نئوبانک ها کمک بگیرید. این بانک ها تسهیلات بدون ضامن و با فقط با دریافت سفته الکترونیکی و بررسی امتیاز اعتباری شما وام مورد نظر را به شما پرداخت می کند.

قیمت کامپوزیت دندان

جمع بندی :

در این مقاله سعی شد هزینه، قیمت گذاری برای ترمیم دندان با استفاده از کامپوزیت ارائه شود. هر چند قیمت گذاری خدمات دندانپزشکی طبق تعرفه وزارت بهداشت اما اما با توجه به شرایط مختلف متفاوت است.

در کلینیک دندانپزشکی دکتر صنفی در صورتی که بیمار نتواند هزینه را کامل بپردازد، هزینه نهایی درمان او طی دو قسط یا بیشتر از بیمار دریافت می شود. هدف ما رضایت شما و لبخند بر چهره زیبا و دلنشین شماست

بیشتر بدانید : انواع لمینت دندان

کلینیک دندان پزشکی دکتر صنفی :

جناب دکتر اردوان صنفی جراح دندانپزشک، ایمپلنتولوژیست ICOI آمریکا و رئیس دپارتمان دندانپزشکی کانون مربیان فوتبال میباشند. کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر صنفی در طی 10 سال سابقه فعالیت در زمینه خدمات تخصصی درمانی و زیبایی با متدهای نوین، تجربه و مهارت بالا و امکانات روز دنیا در خدمت شما عزیزان می باشد.

آدرس کلینیک مرکزی: تهران، شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، خیابان خواجه عبدالله انصاری، پلاک ۱۷۲ طبقه اول، واحد ۵

تلفن تماس :                                                                    تلگرام و واتساپ
۰۲۱۲۲۸۶۶۴۰۸
۰۲۱۲۲۸۸۰۶۴۰                                                                    09109881825

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نویسنده سایت
نویسنده سایت
مقالات: 28

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *